Aqua Vitae woda życia

Toksyczne rozpuszczalniki zawarte w wodzie z plastikowej butelki powodują rozmnażanie się przywr pasożytujących na narządach naszego organizmu.

Butelka PET czyli politereftalan etylenu. Butelki takie są tanie, robi się je łatwo i szybko. Podobnie jak z jedzeniem: szybkie, łatwe i tanie pożywienie typu Fast food to szybki i łatwy sposób na zaburzenie pracy naszego organizmu i chorobę. Tanie jest to, co jest syntetyczne wyprodukowane w fabryce na bazie chemicznych środków i mieszanek, a co za tym idzie  jest łatwe do przechowywania i się nie psuje. Rozumiesz już dlaczego jest tanie? Tak.. bo jest pełne chemii,  łatwe do przechowywania i się nie psuje. To co naturalne i prawdziwe jest drogie, tak. Ponieważ w naturalny sposób zmienia swój wygląd i szybko się psuje. Jest trudne do przechowywania i ryzykowne w inwestycji. Oznacza to, że zdrowe jedzenie bez chemii musi być droższe.

Woda i żywność mają bezpośredni wpływ na absolutnie każdy aspekt Twojego organizmu. Woda z plastikowych butelek zmienia Ciebie i Twój organizm w sposób, z jakiego nie zdajesz sobie sprawy.

Butelka PET to nic innego jak polimer termoplastyczny z grupy poliestrów. Uwalnia szkodliwe substancje takie jak:

KSENOESTROGENY. Są to związki chemiczne które mają strukturalne podobieństwo i podobną budowę jak nasze hormony żeńskie- estrogeny. Do grupy ksenoestrogenów zaliczany jest bisfenol A, który znajdziemy w plastikowej butelce. Wbudowują się one w tzw. receptory estrogenowe i je blokują. Są to miejsca gdzie naturalnie przyczepiają się estrogeny. Jeżeli na ich miejsce wbudowane zostały już fałszywe hormony – ksenoestrogeny, to naturalne hormony ( estrogeny)  nie mogą już spełniać swojej funkcji w organizmie. Działają antagonistycznie do estrogenów. Wchodzą w szlaki metaboliczne, naturalne dla estrogenów. Zakłócają prawidłowe działanie układu endokrynnego. Zaburzają funkcję ważnych centrów kontrolnych w naszym organizmie takich jak podwzgórze i przysadka mózgowa, które jak wiemy zawiadują całą gospodarką hormonalną naszego organizmu. Niekorzystny wpływ na gospodarkę hormonalną może zwiększać ryzyko nowotworów estrogeno- zależnych u kobiet a także wpływać na :

nowotwory układu rozrodczego macicy, jajników

bezpłodność, trudność z utrzymaniem ciąży

zaburzenia w rozwoju narządów rodnych

zespół policystycznych jajników

mięśniaki macicy

endometrioze

otyłość, gdyż gospodarka lipidowa jest ściśle związana z gospodarką hormonalną żeńską.

 Ksenoestrogeny zaburzają gospodarkę hormonalną również w organizmie mężczyzny:

zaburzają i obniżają poziom testosteronu

prowadzą do nowotworów jąder, gruczołu krokowego

mają negatywny wpływ na jakość nasienia

obniżają popęd płciowy

wpływają na pogorszenie jakości życia seksualnego

 Co jeszcze znajdziemy w wodzie z plastikowej butelki i w jaki sposób szkodliwe związki przechodzą do „czystej” wody wchodząc z nią w reakcje?

Czy jest między nimi „chemia” ♥♥ ?

 Produkty wymagające sterylizacji butelek i maszyn je napełniających są skażone alkoholem propylowym lub metanolem.

ALKOHOL IZOPROPYLOWY- nazywany jest również : propanolem, izopropanolem, alkoholem izopropylowym, alkoholem do nacierania. Jest poważnym czynnikiem karcynogennym. Głównym źródłem tego alkoholu jest właśnie woda butelkowana – skażona antyseptykami w procesie butelkowania. Woda ze sklepu zawiera ślady rozpuszczalników pochodzących z maszyn i urządzeń sterylizujących – używanych w procesie butelkowania. Alkohol izopropylowy znajduje się w wodzie z powodu ludzkiej chciwości . Alkoholem tym przepłukuje się butelki po ich produkcji, sterylizuje się urządzenia napełniające wodą butelki. Jest wielokrotnie tańszy od etanolu, dlatego chętniej używany. Oczywiście zostaje na ściankach butelki i przedostaje się do wody.

FTALANY – czyli plastyfikatory. Używane do nadania butelce plastyczności. Odpowiedzialne za alergie, astme u dzieci,  nowotwory.

ANTYMON- pierwiastek chemiczny,  jest to główny katalizator w produkcji butelek PET. Nawet w małych ilościach bardzo szkodliwe działanie na organizm ludzki. Powoduje zaburzenia pracy serca, układu krwionośnego i oddechowego , uszkadza komórki wątroby (działa hepatotoksycznie).

FORMALDEHYD (aldehyd mrówkowy) i aldehyd octowy- przedostają się do wody pod wpływem temperatury – w lato na słońcu woda ma go na 100 %. W najlepszym przypadku te substancje wywołują objawy podobne do kaca takie jak mdłości, bóle głowy, ogólne osłabienie, a w konsekwencji nowotwory- głownie wątroby i układu pokarmowego.

Kolejne toksyczne rozpuszczalniki to :benzen, metanol, czterochlorek węgla, chlorek metylenu, trójchloroetan ( TCE).

Jaki wpływ na rozwój chorób mają toksyczne rozpuszczalniki zawarte w butelkowanej wodzie i co ma z tym wspólnego najgorszy i najbardziej niechciany pasaże ( pasożyt)  na pokładzie naszego organizmu- przywra?

Istnieją dwa źródła wszystkich chorób: pasożyty i polutanty, czyli wszystkie czynniki zanieczyszczające organizm które nie powinny dostać się do naszego ciała. Mogą być one zarówno we wdychanym powietrzu, w posiłkach i napojach ( także w wodzie z plastikowych butelek) oraz w kosmetykach, które mają kontakt z naszą skórą.

Obecność solwentów ( rozpuszczalników) jest groźniejsza niż obecność innych toksyn. Rozpuszczalniki jak sama nazwa wskazuje służą do rozpuszczenia substancji.

Tylko zwykła, czysta woda jest życiodajnym rozpuszczalnikiem. Cała reszta rozpuszcza tłuszcze biorące udział w formowaniu błon komórkowych, szczególnie błon komórek nerwowych. Oznacza to, że zagrażają procesom życiowym w naszym organizmie.

Fasciolopsis buskii  przywra należąca do robaków płaskich

Jest najgorszym pasożytem- niestety występującym wśród pacjentów prawie zawsze. Najczęściej występują 4 rodzaje przywr:

przywra jelitowa

ludzka przywra wątrobowa ( zwana motylicą wątrobową)

owcza motylica wątrobowa

przywra trzustkowa bydlęca

Wbrew temu, co sugerują nazwy, zarówno owcza jak i bydlęca występują u ludzi.

Chociaż „naturalnymi” żywicielami osobników dojrzałych mogą być owce, bydło, świnie, i ludzie, pozostałe stadia rozwijają się na zewnętrz i wewnątrz żywicieli pośrednich. Kiedy stadia inne niż dojrzałe rozwiną się u ludzi, nazywamy to motylicą. Jest to choroba która ma miejsce w przypadku „ niewłaściwego” żywiciela lub narządu.

Przywry należą do płazińców ( robaków płaskich) i mają złożony cykl życiowy składający się z 6 etapów rozwoju:

jajeczko→ miracidium→redie→cerkarie→metacerkarie→osobnik dojrzały

Z jaj wydalanych z kałem w środowisku wodnym ( stawy) wylęgają się larwy, które następnie zjadane są przez ślimaki i ryby. Larwy dojrzewają, korzystając z „ gościnności” nowych żywicieli pośrednich. W końcu ślimak lub ryba pozbywają się larw, które przyczepiają się do listowia przy stawie, gdzie mogą przezimować nawet całą zimę w metacercarialnej cyście. Przypadkowo zjada je brodzące w stawie zwierzę. Larwy wydostają się następnie ze swojej twardej cysty jako małe dorastające osobniki i szybko przysysają się do jelit. Maja bezpieczną przystań, w której mogą do końca dojrzeć i złożyć swoje jaja. W normalnych warunkach wszystkie te 5 stadiów rozwojowych, oprócz postaci dorosłej żyją w zbiorniku wodnym i mają tzw. żywicieli pośrednich. Ślimak zjada jaja przywry znajdujące się w odchodach ptaków, które uwielbia. Fasciolopsis przez część swojego cyklu rozwojowego żeruje na ślimaku ( bursztynce) zasiedlając jego ciało staje się jej żywicielem pośrednim.

W organizmie ludzkim (w normalnych warunkach, których niestety nie mamy) żyje tylko osobnik dorosły, a dokładniej w jelitach. Było by wspaniale ( jeżeli już dostanie się do naszego organizmu) gdyby sobie żył tylko tam (w jelicie cienkim) i okresowo wydalał swoje jaja. Odczuwalibyśmy wtedy jedynie niewielkie zaburzenia jelitowe. Niestety to nie koniec rozwoju przywry w naszym organizmie i jej przygody.

Jeżeli w naszym organizmie znajdują się toksyczne rozpuszczalniki które wypijamy wraz z wodą z plastikowych butelek, a zwłaszcza alkohol izopropylowy to w naszym ciele może rozwinąć się pięć pozostałych stadiów!
Pijąc taką wodę umożliwiamy im rozmnażanie się w naszym ustroju, a nie w zbiornikach wodnych , gdzie przebywają ich właściwi” żywiciele pośredni ( ślimak i minogi)

Rozpuszczalniki uszkadzają błony komórkowe naszego organizmu i przywra ma wolną drogę do ekspansji i rozprzestrzeniania się po całym organizmie opanowując narządy miąższowe, ponieważ są one zbudowane z tkanki podobnej do ciała ślimaka i tak naprawdę pod względem budowy, niewiele nas od niego różni.

Obecność rozpuszczalników w organizmie= wolna droga do rozprzestrzeniania się po całym organizmie

W zależności od tego jaki rozpuszczalnik znajduje się w naszym organizmie, taki narząd zostanie opanowany przez przywrę. Jeżeli będzie to :

ALKOHOL IZOPROPYLOWY – któryś z naszych organów stanie się żywicielem pośrednim przywry jelitowej i będzie on zagrożony zwyrodnieniem. Może rozprzestrzenić się po wszystkich narządach naszego organizmu. Głównie gromadzi się w wątrobie wywołując wszelkie jej choroby. W przypadku trzustki- powstają guzy, cysty, torbiele, rak trzustki. Wywołuje stany rakowe w innych , nawet odległych narządach.

Przywra tworzy cysty, guzy i torbiele. Sterylizuje i „otorbia” gdyż chce, żeby żywiciel był tylko dla niej, a nie dla organizmu. Chce odgrodzić narząd tylko dla siebie.

BENZEN - przywra jelitowa opanuje grasice rujnując system immunologiczny, ułatwiając rozwój AIDS. Rozwój przywry jelitowej w grasicy w 100% przypadków wirusa HIV

SPIRYTUS DRZEWNY( metanol)- żywicielem pośrednim zostaje trzustka, doprowadzając do dysfunkcji które znamy pod nazwą cukrzycy. Wiąże się z rozwojem przywry trzustkowej w trzustce w 100% cukrzycy.

KSYLEN lub TOLUEN- każda z czterech odmian przywr wykorzystuje mózg i zajmuje go jako swojego żywiciela pośredniego. Związane są z rozwojem przywry jelitowej w mózgu w 100% przypadków choroby Alzheimera.

METYLOETYLOKETONY( MET) lub METYLOBUTYLOKETONY( MBT)- przywra wykorzysta macicę jako żywiciela pośredniego, a rezultatem takiej inwazji będzie gruczolistość. Rozwinie się endometrioza, bądź mięśniaki macicy. Jednym z najgorszych czynników chorobotwórczych są właśnie te toksyczne składniki  MET i MBT zawarte w dodatkach smakowych do żywności i w całej żywności z plastikowych opakowań.

Co może się zdarzyć kiedy przywry „pobłądzą” za sprawą rozpuszczalników, które  tworzą sprzyjające warunki migracji ?

 Postacie rozwojowe przywry,  pośrednie żyjące w naszych narządach wewnętrznych dają rozmaite, charakterystyczne objawy chorobowe - mięśniaki, cysty, torbiele, guzy.

Dorosłe przywry (każda z czterech odmian) w ścianie macicy powoduje skurcze i krwawienie poza okresem menstruacji. Jeśli przedostaną się jajowodami do jamy brzusznej wraz z fragmentami śluzówki macicy, powodują gruczolistość ( endometriozę)

jeśli rozwiną się w nerkach mogą wywołać toczeń trzewny lub ziarnicę złośliwą

w mózgu dorosłe osobniki powodują chorobę Alzheimera i stwardnienie rozsiane

jeżeli przywra jelitowa Fasciolopsis buskii zaatakuje wątrobę, wywołuje wiele rodzajów raka.

Jeżeli przywra trzustkowa skończy swój cykl rozwojowy w trzustce, prowadzi do cukrzycy. Nie jest to przykład niewłaściwej lokalizacji, lecz nietypowego przebiegu cyklu rozwojowego.

w przypadku rozwoju w grasicy obniża się odporność. Przywra jelitowa powoli powoduje wyzwolenie się HIV (wirusa braku odporności). Z kolei HIV przenosi się do innych tkanek, np. na śluzówkę prącia czy pochwy

wymienione odmiany przywr mogą też atakować mięśnie, powodując dystrofię.

Biorąc pod uwagę rozmiar przywr ( osobniki dorosłe widoczne są gołym okiem) można się domyślić, że są w stanie szybko zdewastować ludzkie organy i narządy.

Fasciolopsis buskii - ludzka przywra jelitowa przyczyną raka?

Przywry znajdują się w każdym przypadku raka, infekcji wirusem HIV, chorobie Alzheimera, Crohna i wielu innych.

Normalnie egzystuje ona bezobjawowo w jelitach. Celem dla większych pasożytów jest spokojna egzystencja. Śmierć żywiciela – Ciebie- oznacza śmierć ich samych. Mają one więc za zadanie jedynie wydalać z organizmu żywiciela złożone przez siebie jajeczka. Jeśli wylęg nastąpi wcześniej i pasożyty rozwiną się w organizmie człowieka, powstaną warunki do rozwoju RAKA w narządzie, który opanują.  Jeśli rozwój nastąpi w piersi- powstanie rak piersi. Jeśli w prostacie- powstanie rak prostaty. Itd...

Do ich masowej reprodukcji i modyfikacji komórek potrzebny jest czynnik wzrostu- jest nim ortofosfotyrozyna, która w rzeczywistości wyzwala stan nowotworowy. Czynnik wzrostu, który stanowi podstawę rozwoju raka nie może spełnić swojego zadania bez obecności alkoholu izopropylowego. W większości przypadków raka obecność alkoholu izopropylowego wiąże się z reprodukcją stadiów rozwojowych przywr jelitowych w różnych narządach, wywołując w nich stan nowotworowy.

 Równoczesne działanie tych dwóch czynników: alkoholu propylowego i przywry jelitowej wywołuje raka.

Dobra wiadomość jest taka, że jeżeli w Twoim organizmie nie będzie alkoholu – nie będziesz mieć raka. Alkohol izopropylowy może zostać usunięty  z organizmu w ciągu 3 dni, wystarczy usunąć źródło jego wchłaniania, dać organizmowi szanse by mógł sam się oczyścić i uruchomić procesy samoleczenia (odbudowy tkanki). Nie zanieczyszczaj go solwentami. Oprócz wody z plastikowych butelek i całej żywności z plastikowych opakowań, w poniżej tabeli inne źródła alkoholu izopropylowego i benzenu:

Produkty skażone alkoholem izopropylowym
Produkty skażone benzenem

Woda w plastikowych butelkach

Produkty zawierające substancje smakowe( jogurty, galaretki, cukierki, tabletki do ssania, ciastka, torty, lody).

Szampony, farby, lakier i żel do włosów

Olej do smażenia rafinowany

Woda destylowana

Woda i soki butelkowane w każdej postaci

kosmetyki

Pasta do zębów

Płyny do płukania ust, pasty do zębów

Żywność wysokoprzetworzona, np. wafle ryżowe

Kawa bezkofeinowa

Gumy do żucia

Alkohol do nacierania

Leki

Biały cukier

Produkty zawierające wazelinę

Kosmetyki do golenia

Witaminy i preparaty zawierające sztuczne wypełniacze

Kupowane soki owocowe

Intymne środki nawilżające ( prezerwatywy)

Żele pod prysznic

Kosmetyki: mydła, kremy do rak i twarzy

 

W przypadku benzenu nigdy nie spożywaj spleśniałych potraw. Dotyczy to również prażonej kukurydzy, chrupek, makaronów, chleba ze sklepów spożywczych ( pakowane w folię), napojów alkoholowych, tostów.

Używanie produktów skażonych alkoholem propylowym może sprawić, że organizm będzie wytwarzać ludzką gonadotropinę kosmówkową (hCG) 

Jedyny życiodajny i niezbędny rozpuszczalnik dla człowieka to woda.

Środek dezynfekujący w wodzie i chlor to karcynogeny! Woda z kranu pomimo tego, że może zawierać: kadm, miedź lub ołów jest i tak mniej szkodliwa niż butelkowa kupowana w sklepie, bo nie zawiera solwentów. Obecność solwentów (rozpuszczalników) jest groźniejsza niż obecność innych toksyn. Woda jest regularnie testowana, ale nie na obecność właściwych elementów. Niestety badania określające wskaźnik obciążenia na zawartość BPA w moczu w Polsce nie są jeszcze dostępne.

Mówi się , że nasze ciało w 60-70% składa się z wody. Nie jest to do końca prawdą. Nasze ciało w 60% składa się z różnego rodzaju płynów ustrojowych. Są mini: krew, limfa, mocz mające płynną postać. Nie jest to jednak „czysta woda” a płyny bogate w elektrolity. W zależności od masy ciała, aktywności fizycznej i innych czynników powinniśmy pić około 2 lity wody dziennie. Usprawni to pracę nerek- mocz stanie się dzięki temu bezwonny oraz nabierze jasnego koloru, co jest niezwykle ważne podczas rozpuszczania złogów. Mocz jest dla nas ważnym wskaźnikiem nawodnienia. Jeżeli nie przyjmujesz żadnych leków powinien on być biały lub mieć lekko żółty, słomkowy kolor. Jeżeli jest ciemny, oznacza to że potrzebujesz płynów.

Nikt nie weźmie odpowiedzialności za to, co wkładasz i czym żywisz swój organizm, nikt nie weźmie na siebie Twoich chorób i cierpienia. Przecież celem przemysłu czy to spożywczego, czy produkującego plastik nie jest dbanie o Twoje zdrowie tylko działanie, które pozwoli zamknąć roczny bilans zyskiem. Biznes sprzedaży wody wyceniany jest na około 10 mld $ rocznie. Soki i napoje wysokoenergetyczne to przychody rzędu 50 mld $ rocznie.

Woda z plastiku osłabia Twój organizm i niszczy wewnętrzną naturalną moc do samoleczenia. Kiedy  przestaniesz mu przeszkadzać szkodliwą wodą będzie działał absolutnie bezbłędnie. Organizm jest w stanie zwalczyć wszystkie choroby, kiedy ma swoją naturalną siłę. Siła ta zależy od tego, co jesz i pijesz.

Mam wielką nadzieję drogi czytelniku,  że mając tą świadomość już NIGDY nie sięgniesz po wodę z plastikowej butelki

 

Leave your comments

Comments

  • No comments found